Виставка-конкукрс “Замість ялинки – зимовий букет”

Відбувся І етап виставки-конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет», в якому взяли участь заклади освіти  Саранчуківської сільської територіальної громади.

Зимовий букет – це екологічно, зручно, сучасно, красиво!!! Він створює особливий передсвятковий настрій, коли за вікном холодно та сіро. Участь у ІІ (обласному) етапі візьмуть такі роботи:

з Саранчуківського ЗЗСО І-ІІІст.

  • номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» – різдвяна атрибутика – шопка «Свята родина» (робота учня 5 класу Леськіва Дениса, керівник Пасемник О.М.);
  • номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» – сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «Сувенір»: «Небесна колисочка» (колективна робота учнів 6 класу, керівник Струк Г.І.) та «Символ року» (колективна робота учнів 2 класу, керівник Смаль О.І.);
  • номінація Новорічна композиція «Різдвяна казка» – за напрямком новорічна флористика (сюжетна композиція «Зимова резиденція Лісовичка» – робота учня 3 класу Вернигори Антона та учениці 5 класу Вернигори Анастасії, керівник Мошкевич Г.М.)

 

з Вільховецького НВК «ЗНЗ І ст.-ДНЗ»

  • номінація «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» – сучасні саморобні сувеніри, виготовлені спільно з батьками та родичами за давніми родинними традиціями «Скарбничка родинної творчості» (колективна робота учнів 4 класу, керівник Павлюк Іванна)

 

Щиро дякуємо учительським та учнівським колективам Вільховецького НВК «ЗНЗ          І-ІІ ст.-ДНЗ», Літятинського ЗЗСО І-ІІ ст., Саранчуківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Котівського ЗЗСО І ст. за активність, творчий підхід до виготовлення робіт, прагнення збереження  українських традицій та бережливого ставлення до природи!